Війна

Народний Рух України був, є і буде!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відповідь на статтю «У Русі знову переворот» («Репортер», № 50, 17 грудня).
«Тримайте, бо піду» сказали на прес-конференції очільники Івано-Франківської міської організації НРУ після проведеного зібрання крайової ради 11 грудня, яке було скликано з порушенням норм статуту. Проте засідання було не чинним через відсутність кворуму.

 

На цьому зібранні рухівцям запропонували вихід з лав НРУ, що викликало супротив учасників зібрання. Тоді було запропоновано вступ до громадської організації «Народний Рух імені В’ячеслава Чорновола», яка нещодавно зареєстрована на регіональному рівні. До того ж, ця новоутворена громадська організація не має осередків в районах. Крім того, бути членом громадської організації не суперечить перебуванню в лавах НРУ. Заява була підписана окремими учасниками зібрання, решта підписів збирались після так званого «зібрання».

Відповідно до вимог статті 20 Статуту НРУ, вибуття з членів Руху відбувається за особистою заявою. Про таке рішення повідомляються усі структурні рівні Руху, на яких ведеться особовий облік членів НРУ, в тому числі крайову організацію.

Станом на 21 грудня 2009 року до крайової організації жодних заяв про вихід з лав НРУ від членів проводу, ради, заступників, голів районних організацій не поступало. Більше того, саморозпуск чи реорганізація структурних ланок Руху їх власним рішенням Статутом не допускається, а здійснюється виключно за ухвалою Всеукраїнських Зборів Руху.

А тому факти, викладені на прес-конференції для журналістів Іваном Шовковим і Михайлом Івасютиним, не відповідають дійсності.

Івано-Франківська крайова організація НРУ продовжує відзначати 20-ті роковини НРУ у своїх районних, міських організаціях та первинних партійних осередках. Люди вступають в НРУ, отримують партійні квитки і хочуть працювати на розбудову незалежної Української держави. Отож, Рух був! Рух є! І Рух буде!

Ярослав Єфімчук, в. о. голови Івано-Франківської крайової організації НРУ, депутат обласної ради
Ігор Шумега, заступник голови Івано-Франківської крайової організації НРУ, депутат обласної ради