Війна

Івано-Франківськ квітковий

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 5 вересня, на Вічевому майдані відбулося Свято квітів. Навіть негода не зіпсувала гарного настрою винуватців дійства та гостей. Церемонія нагородження переможців конкурсу «Місто квітів», який започаткувало регіональне відділення ОТP Bank в Івано-Франківську, розпочалася із привітань партнерів та співорганізаторів конкурсу. «Краса має силу не тільки зворушувати серця, але й змінювати життя на краще», – сказала представник генерального партнера конкурсу театру кіно «Люм’єр» Леся Якимишин.

Далі керівник регіонального відділення ОТP Bank в Івано-Франківську Олег Наворенський розповів про склад журі конкурсу, критерії оцінювання. «Журі було різне – від представників влади до преси, – сказав пан Олег. – А критерії такі: розглядалися виключно приватні балкони або підвіконня, конструкції мали бути безпечними, і важливим моментом були екологічні вподобання журі». Крім того, упродовж трьох місяців велося інтернет-голосування, де квіткові композиції та їхні творці могли здобувати своїх прихильників.

Цікаво, що десятка найкращих конкурсантів за голосуванням журі та інтернет-голосуванням майже співпали. Так, у номінації «приз глядацьких симпатій», тобто в інтернет-голосуванні, третє місце зайняла Лідія Зень. А журі нагородило її першим місцем. За словами переможниці, це стало для неї приємною несподіванкою.

«Кімнатними квітами я захоплена віддавна. А от втілити своє давнє бажання – висадити квіти ще й на балконі з’явилося лише з переїздом до Івано-Франківська, трохи більше року тому. Мені просто пощастило з балконом, бо він відкритий», – каже пані Лідія. Також вона розповіла, як чи не щодня ходила на базар підкуповувати новеньку розсаду, як було б гарно бачити місто, в якому живеш, заквітчаним. І зауважила: «У Франківську дуже багато реклами, вона затуляє архітектуру, спотворює місто. А треба робити його красивішим і заквітчаним».

Поки грайливості та легкості квітковому дійству додавав центр естетичного виховання «Кармен», який прикрашав свято танцем, «Репортер» поцікавився в Олега Наворенського планами на майбутнє. За його словами, через кілька років в Івано-Франківську буде не просто конкурс, а цілий карнавал квітів. І ще. Неможливо було не помітити, як присутні тишко-нишком, сподіваємось, що по‑доброму, заздрили учасникам і переможцям конкурсу. Тож варто продовжувати, а тим самим нести у місто красу та радість.


1 місце

2 місце

3 місце
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.