Війна

Хороші тротуари тільки уві сні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Микола Волков Багато сьогодні говориться про те, в якому стані перебувають наші дороги та по яких вибоїнах змушені їздити водії на своїх автомобілях. Чергову хвилю обурення викликали нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Та у цій ситуації мало хто згадує про те, по чому доводиться ходити пішоходам. А дарма.

Є в Івано-Франківську місця, де тротуари фактично існують суто символічно. Вони настільки розбиті та покоцані, що язик не повертається їх так назвати.

Але ж пішоходи на рівні з автомобілями заслуговують на хороший асфальт під ногами. Яскравий приклад такого жаху можна побачити по вулиці Шпитальній на підйомі від квіткового ринку до Валів. Тут важко ходити вдень, що в же казати про вечірній час, коли тут до всього ще й не працює вуличне освітлення. А скоро випаде сніг і він взагалі стане небезпечним не те, що для здоров’я, а й для життя.

Очевидно, сьогодні не відслідковується, як тротуари розкопують та в якому стані після цього залишають. Часто-густо тротуари просто підсипаються шутером і ще довгий час люди змушені ходити по камінні.

То чому ж таке ставлення до того, по чому ходять громадяни міста? Очевидно, тротуари є менш пріоритетними у питанні покращення благоустрою Івано-Франківська. А дарма.