Війна

Губернатор роздає посади

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Інтрига з головою Івано-Франківської ОДА закінчилася 27 березня, коли повернувся Михайло Вишиванюк. Утім, одразу виникли запитання стосовно його заступників, а особливо голів райдержадміністрацій. Минули декілька тижнів, маємо нові, а іноді й не зовсім нові, обличчя.

Першим був Роман Струтинський – він повернувся на посаду, яку й займав при Вишиванюкові у старі части, – заступник голови ОДА, керівник апарату. Через кілька днів після нього на свою також стару посаду (заступника голови ОДА з економічних питань) прийшов Ігор Зварич.

З’явилися й нові імена: першим заступником став генерал-майор Василь Плавюк, а заступником із промисловості – депутат Івано-Франківської міської ради Руслан Гусак. До останнього тягнулась інтрига із заступником з гуманітарних питань. І закінчилась вона досить оригінально – цю посаду просто скоротили.

З головами РДА трохи складніше. Подейкують, що далеко не все вирішує сам Михайло Вишиванюк, бо є партійні квоти та певні рекомендації. Однак, чотирьох губернатор залишає на посадах. Воно й не дивно. Бо голова Галицької РДА Григорій Івасишин працював на цій посаді ще у 2002 році. Голова Косівської РДА Ярослав Шинкарук, кажуть, однопартієць губернатора, а голова Тлумацької РДА Василь Сенів має старі зв’язки з Вишиванюком – працював при ньому начальником управління капітального будівництва. Четвертий із тих, що лишаються, – голова Долинської РДА Петро Шкутяк. А цей – напевно, тому, що молодий, а може й тому, що Шкутяк…

А те, що губернатор зовсім недавно на колегії похвалив за чистоту голів Калуської та Снятинської РДА, ще нічого не означає. Їх звільняють.

Окрім цього, на свої старі посади повертаються: голова Богородчанської РДА – Володимир Єфімчук (наразі заступник голови правління «Івано-Франківськгаз»), Тисменицької – Володимир Семенів (начальник головного управління МНС), Коломийської – Михайло Негрич (заступник голови ДПА в області).

Головою Верховинської РДА Михайло Вишиванюк назначив Василя Гондурака, Городенківської – Василя Ткачука, Надвірнянської – Юрія Бодоряка, Снятинської – Андрія Рябошатка, Рогатинської – Марію Челядин.

Головою Калуської РДА стане Василь Качмар, а Рожнятівської – Микола Філіпович, який працював на посаді першого заступника голови РДА до 2004 року.
Отже, перших в області та районах практично маємо. До роботи?

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.