Війна

Дорога в нікуди

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Шлях, який веде в нікуди, – образ, який часто застосовують літератори та художники. Трактувань його є безліч: це і свідомо згубний вибір, і неспроможність відмовитися від алкоголю чи наркотиків, ба більше, у США так називають дороги, на яких, за легендами, зникають автомобілі. Нещодавно невеличкий «шлях в нікуди» з’явився і в Івано-Франківську. У нього перетворився дерев’яний настил на розі вулиць Новгородської та Бельведерської.

Новгородську зараз активно ремонтують, що безумовно є позитивом. Але тепер неуважні люди, які йдуть тою вулицею, можуть просто звалитися у яму. Уважним залишається або пробиратися грязюкою, або якось обходити пастку. Ось така дилема.

Та ми – нарід оптимістичний і заради вищого блага можемо перетерпіти тимчасові незручності. Тож живемо надією, що «під шумок» ремонту на Новгородській врешті зроблять нормальну пішохідну доріжку, а заразом і заберуть той паркан. Бо частина мешканців уже й не згадає, як без нього тая вулиця виглядає. Чи, може, він прописаний у генплані?..

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.