Війна

Цирк поїхав… Що залишилось?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Микола Волков Є такий жарт: «Що залишається після бублика? Дірка!» Що залишається після цирку в Івано-Франківську? Багато дірок. А це вже не жарт.

Мандрівні цирки в Івано-Франківську, звичайно, позитив. Наші міщани мають де відпочити, витратити свої кровні на перегляд часто не найкращої якості перформенсів від циркачів.

Проте кожна палка має два кінці. Що залишають після себе цирки? Вони свого часу вже знищили газон на футбольному полі поряд зі стадіоном «Рух», а згодом взяли собі за моду розбивати свої манежі на площі поряд. Але після кількох таких візитів ця площа перед стадіоном рясніє дірками від колів, які забивають у асфальт для натягування та кріплення купола манежу.

Звичайно, декілька отворів в асфальті — ніщо перед безцінним цирковим мистецтвом. Але зрештою наша з вами безпека теж чогось варта. А втрапивши у таку дірку шпилькою туфельки, франківські дами можуть собі скрутити ноги…

Сподіваємось, наші докази запевнять міську владу у тому, що франківський асфальт дірявити негоже. Франківськ не таке вже маленьке місто, і для цирків можна знайти й інше місце.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.