Війна

Бережіть голови

Google+PinterestLinkedInTumblr

Микола Волков Щороку зима приносить багато загроз нашому здоров’ю. Холод, ожеледа, снігопади — через це постійно травмуються, а то й гинуть люди, зазнає збитків уся держава. Коли приходить відлига і зима відступає, маємо ще одну проблему — бурульки, що звисають з дахів.

Небезпека підстерігає звідусіль. Ожеледа під ногами, бурульки над головою — у такій ситуації можна стати параноїком. Цю імовірність збільшує те, що із зимовими небезпеками важко боротися, часто їх взагалі ігнорують.

Цими днями на дахах франківських кам’яниць виріс справжній арсенал бурульок. Утім, єдине, що роблять в обласному центрі, — відгороджують небезпечні зони довкола будинків. Навіть огородили парадний вхід до кафедрального собору Святого Воскресіння. Такі заходи достойні поваги.

Якби ж усі франківці були настільки свідомими, ціни б їм не було. Але ж лише на це сподіватися не варто. Не було б ціни і нашим комунальникам, якби вони піклувалися про безпеку мешканців і зайнялися цим питанням.

Сподіваємося, до міської влади нарешті дійде, що в таких «бойових» умовах зими комунальні служби повинні виконувати більший обсяг робіт і стати більш відповідальними. А поки що бережімо свої голови та своє здоров’я. Вони нам ще згодяться.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.