Війна

Прикарпатець «Сова» свій перший бій зустрів з пилою в руках

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Сова» вступив добровільно до лав Збройних Сил України на самому початку повномасштабного вторгнення. Був призначений на посаду солдата-стрільця. Після місячної підготовки, поїхав у зону бойових дій.

Нині боєць 79-го батальйону пригадує, свій перший бій зустрів з пилкою в руках.

Сова

Ми були на позиціях, облаштовували свій СП (спостережний пост) – треба було зробити додаткове накриття. Я взяв пилку і відійшов на 100 метрів за деревом. І тут почався бій. Я побіг швидко назад з пилкою в руках. Прибігши на позицію, схопив автомат, і ми почали відстрілюватися від ворога, – розповідає «Сова».

На щастя, тоді ворога вдалось відбити. За словами бійця, ймовірно, противник вистежував їх з дрона і спробував піти у наступ та захопити позицію. Спочатку працювали ВОГами, потім почали наближатись з різних сторін.

За словами «Сови», через обстріли у військових багато техніки виходить з ладу, постійно потрібні запчастини до автомобілів. Він дуже вдячний друзям з-за кордону, які постійно дзвонять, запитують про потреби бійців, і в дуже короткий термін намагаються придбати та передати потрібну річ.

А ще мені дуже подобається, коли наші діти присилають свої малюнки з патріотичними підписами на кшталт «Україна переможе», – каже боєць.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.