Відео Люди

У франківському містечку «Нова енергія» показали жінок в інженерії (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 23 червня, у світі відзначали Міжнародний день жінок в інженерії. Свято вперше відзначило Товариство жінок-інженерів (WES) Великобританії у 2014 році, а у 2016 році отримало підтримку ЮНЕСКО.

Цьогоріч USAID Проєкт енергетичної безпеки разом з Дівчата STEM та Науковим містечком «Нова енергія» провели святкування цього дня в Україні.

Жінки-інженерки з енергетичної сфери у коротких відео розказали про важливість їх роботи та чому варто обирати кар’єру у сфері інженерії.

Ольга Остапенко, Нафтогаз

Святкуємо Міжнародний день жінок в інженерії разом! Розповідаємо про роботу інженерок в енергетичній промисловості.Ольга Остапенко, інженерка Нафтогаз України – Naftogaz з 25-річним стажем. В 1996 р. Закінчила Івано-Франківський Державний Технічний університет нафти і газу, спеціальність гірничий інженер -геолог. Має досвід роботи від оператора по дослідженню свердловин, провідного геолога нафтогазопромислу до начальника відділу планування геолого-технологічних заходів АТ "УГВ".Ольга радить усім дівчатам, які хочуть зв'язати своє життя з інженерією, не боятися і показувати все, на що вони здатні.#жінкиінженерки

Posted by Дівчата STEM on 2020 m. birželio 23 d., antradienis

 

Цікаво, що дані дослідження «Жінки та чоловіки в енергетичному секторі України» говорять, що частка жінок серед усіх зайнятих в енергетичному секторі країни становить 23–27 %. Також дівчата загалом утричі менше, ніж хлопці, орієнтовані на опанування професії «інженер».

В Україні питання видимості та місця жінки в енергетиці та інженерії неоднократно транслюється представницями сфер.На круглому столі «Жінки в енергетиці-2020” було зазначено, що у НКРЕКП 55% керівних посад обіймають жінки. Попри це у сфері досі виникають перепони для кар’єрного зростання жінок.

Це стосується і оплати праці. За даними Держкомстату, у четвертому кварталі 2019 року заробітна плата жінок становила 78,1% від зарплати чоловіків. Енергетичний сектор не став винятком.

Христина Бойко, ПрАТ "Львівобленерго"

Святкуємо Міжнародний день жінок в інженерії разом! Розповідаємо про роботу інженерок в енергетичній промисловості.Поетично починає своє звернення Христина Бойко, начальниця оперативно-диспетчерської служби Львівських міських електричних мереж ПрАТ Львівобленерго. Завдяки роботі Христини та її колег у наші оселі надходить світло і тепло. #жінкиінженерки

Posted by Дівчата STEM on 2020 m. birželio 23 d., antradienis

 

Довідково: USAID Проєкт енергетичної безпеки (ESP) тісно співпрацює з Урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою зміцнення енергетичної безпеки України та перетворення енергетичного сектору країни в сучасну рушійну силу економічного зростання, що орієнтована на ринок та інтегрована в ЄС.Енергетична безпека має вирішальне значення для незалежності та національного суверенітету України. Справжня енергетична безпека вимагає, щоб якісні енергетичні послуги були доступними, безперервними, надійними та безпечними для всіх українців.

Менторська програма #ДівчатаSTEM – перша в Україні програма, яка завдяки співпраці школярок та студенток із успішними менторками, допомагає досягти професійних результатів у STEM-напрямках. Менторки дівчат – унікальна спільнота ТОП-20 надихаючих жінок в Україні, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері, зокрема в IT, енергетиці, науці, астрономії, репродуктивній медицині, корпоративному управлінні, банківській сфері, бізнесі, консалтингу.На сьогодні Менторська програма #ДівчатаSTEM – спільнота 80 успішних жінок в STEM та майже 100 дівчат, які створили власні проєкти https://www.facebook.com/divchataSTEM

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.