Відео

Що таке люмінографія (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Замість фарби — світло. Саме цим методом користуються творці люмінографії. Люмінографія – це порівняно нове слово у фотографії в Івано-Франківську.

Люмінографію пропагують кінематографіст Юліан Яковина та його племінник художник Ігор Васюта. Результати спільного захоплення та творчих експериментів івано-франківці побачили на виставці в КМЦ “Є”.

У експозиції 48 робіт. Половина з них присвячена “п’ятому виміру”. Юліана Яковину надихають космічні сфери, галактики і зоряний пил. Поруч з макрозйомкою Юліана Яковини видно люмінографічні експерименти Ігоря Васюти.

Ці роботи художник створив під впливом різноманітної музики та безпосередньо під її звучання. Динамічна музика, каже митець, зумовлює контрастність робіт, прослуховування класики призводить до творчої рівноваги. В цих абстактних фантазіях спостереження образотворця за світлом, яке стає засобом живопису.

Задля цього, певен художник, варто було зрадити звичному пензлю з фотоапаратом. Люмінографією родинно-творчий тандем займається вже 5 років. Створили навіть власну експериментальну арт-лабораторію.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.