Відео

Радикальне мистецтво Антіна Мухарського (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

“Воля або Смерть” — під такою безкомпромісною назвою презентували своє мистецтво в Івано-Франківську радикально налаштовані художники з усіх куточків країни.

Їхній спільний проект “Матч смерті” — своєрідна спроба уникнути регіонального розмежування завдяки єдиній ідеї.

Творче об єднання українських націонал-анархістів “Союз вольних художників” пропагує свободу та відповідальність у мистецтві й не тільки. Ідеолог концепції — відомий актор та шоумен Антін Мухарський.

Антін Мухарський — власник галереї незалежного мистецтва. Займається цією справою вже понад 2 роки. Навіть сам, зізнається телеведучий, розпочав малювати. Щоправда, свої творчі доробки представити публіці ще не готовий.

Натомість презентує у цій експозиції оригінальні твори 7-ми митців, що ілюструють їх ставлення до різноманітних проблем сьогодення. 2-є авторів робіт вшанували презентацію проекту “Матч сметрі” в Івано-Франківську власною присутністю.

Це прикарпатський художник Ігор Перекліта та киянин Сергій Коляда. Творчість останнього донедавна вважалась андеграундною. У експозиції — кілька графічних робіт Сергія, створених звичайною кульковою ручкою. Після презентації прикарпатцям “Матч Смерті” помандрує на південь — його чекають в Одесі та Запоріжжі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.