Відео Розваги

На Франківщині ніяк не заснуть бурі ведмеді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку мешкає сімейство ведмедів, якиз привезли  з Херсону (мати та троє дитинчат).

В зимову сплячку цього року впадати ніхто не збирається, повідомляють працівники центру на своїй сторінці у мережі Facebook.

До темиЗвірі тут не для розваг. У Центрі реабілітації Галицького НПП лисиці живуть на деревах (ФОТО)

Довідка: Від 9 серпня 2004 року, в межах Галицького району Івано-Франківської області, з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових та унікальних лісових, лучно-степових та водно-болотних природних комплексів і об’єктів, які мають особливу природоохоронну, наукову, історико-культурну, оздоровчу, освітню та естетичну цінності, було створено Галицький національний природний парк з підпорядкуванням Державному комітету лісового господарства України.

Площа земель парку – 14684,8 га, з них 12159,3 га надані у постійне користування, 2525,5 га, включені до його складу без вилучення у землекористувачів.

На території парку виявлено 45 видів рослин і 37 видів тварин, що є представниками Червоної книги України, 4 і 9 відповідно – Європейського Червоного списку та 6 видів рослин і 158 видів тварин що знаходяться під охороною Бернської конвенції.

В найцікавіших куточках парку прокладені туристичні маршрути та еколого-пізнавальні стежки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.