Відео Гроші

Цьогоріч на Прикарпатті до програми «Велике будівництво» увійшли 14 об’єктів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цьогоріч на Прикарпатті у рамках президентської програми реалізують ще 14 об’єктів. Мова йде як про капітальні ремонти, так і будівництво.

Окрім того, переконують в облдержадміністрації, подбають і про те, аби соціально важливі для громад об’єкти не були відірвані від інфраструктурних реалій, пише Репортер.

Загалом до проєкту потрапили чотири школи, стільки ж спортивних споруд, два дитсадки, три заклади культури та очисні споруди.

Загальний кошторис робіт – близько 250 мільйонів гривень. 202 із них – це гроші з Державного фонду регіонального розвитку. Ще 36 млн – співфінансування місцевого самоврядування. І головна умова – всі об’єкти повинні бути завершені цього року. Відтак, аби уникнути затягування їх здачі, керівництво області розробило чіткий графік робіт. А питання фінансового забезпечення на особливому контролі.

Окрім того, департамент фінансів ОДА спільно із Головним управлінням Державної казначейської служби перевірили фактичну наявність коштів для співфінансування «Великого будівництва».

Деталі в сюжеті каналу 402:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні