Відео

Будівельний конфлікт на вулиці Короля Данила (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Черговий будівельний конфлікт в Івано-Франківську: на вулиці Короля Данила перед пятиповерхівкою раптово викопали чотириметровий котлован. На думку місцевих мешканців, котрі категорично проти можливого будівництва, ніхто не питав.

Інтереси місцевих іванофранківців взялися захищати і громадські організації. Вони ініціюватимуть припинення будівництва.

Дозвіл на будівництво у бізнесмена є, кажуть міські архітектори, але ведеться воно з очевидними порушеннями. Згідно проекту, на цьому місці мав би бути зведений одноповерховий магазин, без підвального приміщення, і облаштована зупинка громадського транспорту.

Чиновники про факт порушення повідомили інспекцію з архбудконтролю. Саме ця установа має право зупинити будівельні роботи. Паралельно міська влада ймовірно забере дозвіл на будівництво у недобросовісного підприємця. Мешканці запевняють, що не дозволять продовжувати будівництво. Адже під своїми вікнами не хочуть бачити навіть одноповерховий магазин. Натомість на цьому місті вони б хотіли звести капличку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.