Відео

«Ураган» зіграв внічию з володарем Кубка УЄФА (ВІДЕО)

Вчора івано-франківський «Ураган» провів свій перший матч в елітному раунді Кубка УЄФА з футзалу. Підопічні Сергія Гупаленка зіграли з чинним володарем цього трофею італійським «Монтесільвано». Матч завершився нічиєю 1:1.

Рахунок у матчі відкрив чемпіон України на сьомій хвилині другого тайму. Після розіграшу штрафного Карліньос несподівано для італійців віддав пас не на досвідченого Сержао, а на юного вихованця ДЮСШ «Ураган» Петра Шотурму, який в один дотик відправив у дальній від себе кут — 1:0.

Італійці відповіли голом Фабріціо Калльдероллі. Під час атаки італійців «ураганівці» не вгледіли його і дали можливість безперешкодно обіграти Кирила Ципуна — 1:1. До слова, Ципун у цьому матчі показав себе з найкращого боку, парирувавши чисельні постріли титулованого «Монтесільвано» по своїх воротах.

За 54 секунди до фінальної сирени «Ураган» міг вирвати навіть перемогу, але дабл-пенальті після шостого фолу італійців не реалізував Валентин Цвєлих.

Один заліковий пункт, який вчора виборов «Ураган» став знаковим для українського футзалу. Вперше чемпіон України за останні чотири роки взяв очки у матчі з чинним володарем футзального Кубка УЄФА.

Сьогодні «Ураган» зустрінеться з чемпіоном Італії клубом «Марка-Футзал», а в неділю, 20 листопада, — з чемпіоном Словенії «Слов-Матіком». Наразі, маючи в активі по одному очку, «Монтесільвано» та «Ураган» посідають друге та третє місця у групі D. Лідером є «Марка-Футзал» (три очки), «Слов-Матік» — останній.

Результати перших матчів групи D: Монтесільвано — Ураган 1:1, Марка — Слов-Матік 3:1.

17 листопада. 19:30. Італія, Падуя. Спорткомплекс «Палафабріс». 200 глядачів.
Арбітри: Лемаль (Бельгія), Ковач (Угорщина). Інспектор: Маммадов (Азербайджан). Делегат: Жоао Роча (Португалія).
Монтесільвано: Маммарелла — Форте-к, Рожеріо, Гіотті, Кальдероллі — Бурато, Фрагассі, Капуто, Баптістелла.
Ураган: Ципун — Сімка, Кордоба, Цвєлих, Королишин — Карліньос, Кіндратів-к, Сержао, Шотурма — Тменов.
Голи: Кальдероллі (32) — Шотурма (28).
Попередження: Рожеріо (28).