Відео

«Ураган» в драматичному матчі поступився чемпіону Італії (ВІДЕО)

Вчора ввечері івано-франківський «Ураган» у другому матчі елітного раунду футзального Кубка УЄФА зустрічався з чемпіоном Італії «Маркою-Футзал». Чемпіон України програв і втратив шанси на вихід до «фіналу чотирьох».

З перших хвилин італійці пресингували та обстрілювали ворота Кирила Ципуна. Це дало результат вже на шостій хвилині. Після розіграшу аута на дальній штанзі пас замкнув Джонас — 1:0.

«Ураган» пішов уперед, іванофранківці мали кілька хороших моментів, та суперників виручав воротар Феллер. А згодом італійці подвоїли перевагу, відзначився Фабіано.

Сергій Гупаленко взяв тайм-аут, і невдовзі «Ураган» таки забив. Роман Кордоба послав м’яч на дальню штангу, а там його у боротьбі, в падінні переправив у ворота Андрій Сімка.

Господарів майданчика це ще більше розізлило. Чи не кожна атака «Марки» закінчувалася небезпечним ударом. Врешті знову гарматним ударом відзначився Джонас — 3:1. Та «Ураган», хоч зрідка, та все ж продовжував свої «вилазки» до воріт Феллера. Наприкінці першого тайму після пасу Петра Шотурми відставання скоротив Сержао — 3:2.

У другому таймі розподіл сил на майданчику не змінився. Італійці знову і знову накочувалися на ворота Ципуна, «Ураган» зрідка «огризався». У ці хвилини навіть італійські коментатори відзначали самовіддану гру нашого голкіпера, повторюючи «Браво!» після його чергового сейву.

У середині тайму судді зафіксували шостий фол «Урагану». Дабл-пенальті пробивав Дуарте, але послав м’яч повз ворота. На 34-й хвилині сольний прохід Фольї українці зупинили лише ціною сьомого фолу. Дуарте знову зголосився пробити 10-метровий. Цього разу його постріл ногою відбив Ципун.

На 38-й хвилині «Ураган» таки пропустив. Чілаверт спершу влучив у Ципуна, потім у штангу і лише з третьої спроби відправив шкіряного у сітку — 4:2.

Такий результат «Урагану», зважаючи на відсутність травмованих Біро Жаде, Євгена Валенка та Ділву, є направду достойним. Хоча «Ураган» втратив шанси пройти до «фіналу чотирьох», в обох матчах з італійцями наша команда показала характер. Завтра «Ураган» зіграє зі словенським «Слов0-Матіком», який у своєму другому матчі програв «Монтесільвано» 1:2 і продовжує посідати останнє місце у групі D.

18 листопада. 21:30. Італія, Падуя. Спорткомплекс «Палафабріс». 600 глядачів.
Арбітри: Ковач (Угорщина), Константінідес (Кіпр). Інспектор: Маммадов (Азербайджан). Делегат: Жоао Роча (Португалія).
Марка: Феллер – Фабіано, Вільхельм-к, Фолья, Джонас — Чілаверт, Дуарте, Де Лука, Коко — Бертоні.
Ураган: Ципун — Сімка, Кордоба, Цвєлих, Королишин — Карліньос, Кіндратів-к, Сержао, Шотурма — Мукадо.
Голи: Джонас (6, 16), Фабіано (10), Чілаверт (38) — Сімка (12), Сержао (18).
Попередження: Сімка (3), Карліньос (26), Кордоба (34).