Відео

«Ураган» в Луганську зіграв унічию 3:3 (ВІДЕО)

Івано-франківський «Ураган» на виїзді заграв унічию в луганським «ЛТК». Гра, яка відбулася в суботу, 9 листопада, завершилася з рахунком 3:3.

По ходу зустрічі «дракони» вигравали 2:0, коли в першому таймі забили Роніньо і Тарас Королишин. Та ще до перерви господарі майданчику зрівняли рахунок. На початку другого тайму команди обмінялися ще по одному влучному пострілу. За «Ураган» відзначився Максим Павлюк.

Іванофранківці продовжують займати четверте місце в Екстра-лізі. Лідирує «Єнакієвець». Наступну гру наша команда проведе в Івано-Франківську в суботу, 16 листопада. О 14:00 в манежі Коледжу фізвиховання почнеться дербі з львівською «Енергією».

Екстра-ліга. Результати 8 туру: Локомотив — Енергія 0:4, ЛТК — Ураган 3:3, Спортлідер+ — Єнакієвець 0:5.