Відео

«Ураган» у Хмельницькому розгромив аутсайдера Екстра-ліги (ВІДЕО)

Івано-франківський «Ураган» із рахунком 0:4 переміг останню команду української футзальної Екстра-ліги «Спортлідер+». Матч у рамках 21 туру чемпіонату відбувся вчора в Хмельницькому.

Розгром розпочав Петро Шотурма, який забив уже на другій хвилині. Бразилець Морено подвоїв перевагу на 16 хвилині. У другому таймі дубль оформив Андрій Сімка.

«Ураган» має в активі 29 очок і займає третє місце в Екстра-лізі. Стільки ж пунктів на рахунку харківського «Локомотива», який іде другим. Лідирує «Єнакієвець» (38 очок). Наступну гру іванофранківці проведуть знову на виїзді, з луганським «ЛТК» 8 березня. А через чотири дні, у середу, 12 березня, наша команда вдома прийматиме принципового суперника — львівську «Енергію».