Відео

«Ураган» програв лідеру «Екстра-ліги львівській «Енергії» (ВІДЕО)

Вчора, у суботу, 3 грудня, івано-франківський «Ураган» програв у Львові місцевій «Енергії». Після чотирьох голів львів’ян підопічні Сергія Гупаленка спромоглися забити лише гол престижу.

Розгромити принципового суперника «Енергії» не завадила навіть відсутність головного тренера Станіслава Гончаренка, який сидів на трибунах, відбуваючи дискваліфікацію. Вже на другій хвилині Овсянніков точно пробив низом — 1:0. «Ураган» створював моменти, однак на завершальній стадії наші футболісти не могли переграти воротаря суперників Володимира Кардаша. За мінімальної переваги господарів команди розійшлися на перерву.

Другий тайм став справжнім бенефісом «Енергії», яка вкотила у ворота суперників ще три голи. Дублем відзначився Павленко, ще один м’яч забив Макаєв. Лише на 38 хвилині ворота Кардаша «розпечатав» Валентин Цвєлих — 4:1, таким рахунок залишився до фінальної сирени.

Після цієї поразки «Ураган» з одним матчем у запасі перебуває на третьому місці Екстра-ліги. Іванофранківці з 16 очками відстають на вісім очок від «Енергії» (перше місце, 24 очка). Другим йде харківський «Локомотив» (23 очки). Наступний матч в Екстра-лізі «Ураган» зіграє вдома 21 грудня з «Єнакієвцем».

Результати 12 туру «Екстра-ліги: Енергія — Ураган 4:1, Єнакієвець — Локомотив 2:3, Моноліт — Кардинал 5:2.