Відео

«Ураган» програв «Енергії» у найрезультативнішому матчі Екстра-ліги (ВІДЕО)

У суботу, 25 лютого, івано-франківські шанувальники футзалу стали свідками матчу, який увійшов в історію. В манежі Коледжу фізвиховання у принциповому двобої зійшлися «Ураган» та львівська «Енергія». На двох команди забили 13 голів — рекорд для Екстра-ліги, але, на жаль, перемогу здобули гості.

Протягом 23 матчів, ще з 2010 року, команда Сергія Гупаленка не програвала у рідних стінах, а цього разу, навіть поступившись, подарувала глядачам захоплююче видовище. До слова, такого аншлагу манеж КФВ не бачив давно. Подивитися на дербі зібралися близько 1200 глядачів.

Початок матчу перетворився для франківців на поганий сон. Вже на дев’ятій хвилині вони поступалися 0:3. До результативних ударів Ільдара Макаєва і Валерія Легчанова додався автогол Валентина Цвєлих. Відрив скоротив Сержао, проте згодом сам же зрізав м’яч у власні ворота — 1:4. Наприкінці першого тайму «Ураган» завдяки влучному пострілу Цвєлих скоротив відставання до двох м’ячів — 2:4.

Після перерви Сержао забив вже у «правильні» ворота, і «Ураган» наблизився до львів’ян впритул — 3:4. А далі своє вагоме слово сказали судді. Вже на 29 хвилині вони нарахували «ураганівцям» шість фолів і дабл-пенальті реалізував Легчанов.

Тепер над господарями тяжіли ще й фоли. Невдовзі парашутом через Кирила Ципуна шостий м’яч у ворота «Урагану» забив Максим Павленко. Розрив між командами знову виріс до трьох м’ячів, але це був ще далеко не кінець.

П’ятим польовим на паркет вийшов Карліньос, і за мить Сержао оформив хет-трик  — 4:6. Ще хвилина, і у воротах «Урагану» розписався екс-ураганівець Сергій Чепорнюк — 4:7.

«Ураган» все одно не бажав здаватися. На 34 хвилині Валентин Цвєлих забив другий м’яч у ворота «Енергії» — 5:7. Проте за три хвилини до кінця надії франківських вболівальників поховав Денис Овсянніков — 5:8.

Після цієї поразки у турнірній таблиці «Енергія» збільшила відрив від «Урагану» до 14 очок, і франківці фактично втратили усі шанси на захист титулу чемпіона України. Тепер залишається поборотися з харківським «Локомотивом» за срібні нагороди, а також максимально успішно виступити у Кубку України.

Наступну гру «Ураган» проведе на виїзді 3 березня з луганським «ЛТК». Вдома підопічні Сергія Гупаленка зіграють аж 21 квітня з «Єнакієвцем», адже харківський «Моноліт», матч з яким був запланований на 10 березня, ще раніше припинив свої виступи в Екстра-лізі.

Результати 19-го туру Екстра-ліги: Локомотив — Єнакієвець 2:0, Ураган — Енергія 5:8, Кардинал-Рівне — Моноліт +:-.