Відео

«Ураган» несподівано втратив очки у Хмельницькому (ВІДЕО)

Іванофранківці на виїзді зіграли в нічию зі «Спортлідером+» 4:4. Чотири голи Андрія Сімки не допомогли здолати аутсайдера Екстра-ліги.

По ходу матчу «Ураган» лідирував 2:0. Сімка забив на четвертій та дев’ятій хвилинах. До кінця першого тайму хмельничани зрівняли рахунок. А після перерви гості вже «горіли» 4:2. На виручку знову прийшов Сімка — на 33 та 35 хвилинах.

«Ураган» після цього матчу на третій позиції у турнірній таблиці (28 очок). Перший — «Локомотив» (35 очок), друга — «Енергія» (31 пункт). Наступний матч франківці проведуть вдома. У четвер, 28 лютого, в манежі Коледжу фізвиховання гратиме «Єнакієвець».

Цікаво, що нині головними бомбардирами «Урагану» є два «гвардійці» команди. Андрій Сімка та Євген Валенко вже наколотили по вісім голів.

Екстра-ліга. Результати 19-го туру: Єнакієвець — Локомотив 2:4, Кардинал-Рівне — ЛТК 3:2, Спортлідер+ — Ураган 4:4.