Відео

«Ураган» несподівано розгромили у Рівному (ВІДЕО)

Івано-франківський «Ураган» несподівано зазнав розгромної поразки від «Кардинала-Рівне». Матч у Рівному завершився з рахунком 5:0.

Господарі майданчика почали забивати у другій половині першого тайму. На 12-й хвилині рахунок відкрив Віталій Танський. А за дві хвилини до перерви під час атаки рівненців м’яч у свої ворота зрізав капітан «Урагану» Роман Кіндратів — 2:0.

Після перерви «Ураган» і атакував, і створював моменти, проте результату це не приносило. А господарі продовжували забивати. Вже на четвертій хвилині другого тайму Танський оформив дубль — 3:0. На 33-й хвилині після удару Андрія Чернієнка в правий верхній кут рахунок став розгромний — 4:0. Довершив розгром за хвилину до фінальної сирени Олександр Вершинін. П’ятий м’яч залетів вже у порожні ворота, коли «Ураган» випустив п’ятого польового.

Наступний матч «Ураган» проведе 6 грудня знову на виїзді в Луганську проти одноосібного лідера Екстра-ліги «ЛТК». Вдома підопічні Сергія Гупаленка зіграють 23 грудня з харківським «Локомотивом».

Екстра-ліга. Результати сьомого туру: ЛТК — Локомотив 4:1, Єнакієвець — Енергія 5:3, Кардинал-Рівне — Ураган 0:5.