Відео

«Ураган» не пройшов до фіналу Кубка України і завершив сезон (ВІДЕО)

Івано-франківський «Ураган» не зміг пройти до фіналу Кубка України у домашньому Фіналі чотирьох. Вчора підопічні Сергія Гупаленка у драматичному матчі поступились по пенальті львівській «Енергії» 7:8.

У перші хвилини матчу перевагу захопила «Енергія». На п’ятій хвилині львів’янам зарахували одразу два фоли, а Сержао мав убивчий момент, м’яч з лінії воріт виніс екс-ураганівець Сергій Чепорнюк. Після цього «Ураган» заграв впевненіше, команда почала створювати моменти. Шанси мали Роман Ярий та Максим Павлюк. На 12 хвилині команди обмінялися стовідсотковими можливостями. Спершу Євген Рогачов з двох метрів попав у Кирила Ципуна, а потім капітан «Урагану» Роман Кіндратів у виході сам-на-сам пробив у лічених сантиметрах біля штанги.

На 14 хвилині «Енергія» мала вже п’ять фолів. Ще через три хвилини судді зафіксували шосте порушення гостей, коли ті збили Євгена Валенка. На точку дабл-пенальті вийшов Валентин Цвєлих, але він не зміг обіграти львівського кіпера Владислава Лисенка, який буквально вилетів з воріт назустріч удару. За кілька секунд Сержао вивів на рандеву з Лисенком Петра Шотурму, але той поцілив у воротаря.

«Енергія» почала грати з п’ятим польовим, ним став Чепорнюк. На останній хвилині тайму «Ураган» заробив п’ятий фол, і львів’яни, розігравши штрафний удар, вийшли вперед — з гострого кута низом влучно пробив Максим Павленко — 0:1. Команди пішли на перерву.

У другому таймі команди продовжували створювати моменти, незначну перевагу мав «Ураган». На майданчику замість Шотурми почав з’являтися Карліньос. Хороший момент мав Сержао, який пробивав з півоберту, але м’яч практично на лінії зупинив Лисенко. Після цього стався суперечливий момент, коли судді не помітили гри рукою футболіста «Енергії» перед власними воротами. На 31 хвилині на майданчику з’явилися юні Сергій Крикун та Максим Аветисян у зв’язці з Романом Ярим та Максимом Павлюком. За мить в «Урагану» вже було п’ять фолів. Згодом у гру включився і Тарас Королишин.

На 35 хвилині Роман Кіндратів почав грати п’ятим польовим. Напруга у матчі досягла піку. «Ураганівці» взяли «Енергію» в облогу, але створити гострий момент ніяк не вдавалося. І ось на передостанній хвилині Кіндратів зміщується з середини майданчику направо, пасує у центр на Сержао, той приймає «на стовпа» і у своєму фірмовому стилі з розвороту забиває гол! Рахунок 1:1, до кінця основного часу хвилина і 19 секунд. За 23 секунди «Ураган» міг вирвати перемогу, якби Євген Валенко з трьох метрів не пробив вище воріт. Сирена сповістила про те, що починається лотерея пенальті.

Серія пенальті дуже довга. Свої спроби за «Ураган» реалізовують Сержао, Цвєлих, Павлюк, Шотурма, Аветисян, Крикун. Так само стовідсотково пробивають з шестиметрової позначки і львів’яни. І ось до м’яча підходить Валенко, а у воротах «Енергії» замість Лисенка з’являється Володимир Кардаш і парирує удар…

Результат другого півфіналу — 1:1 в основний час і 6:7 по пенальті на користь «Енергії». Так «Ураган» завершує сезон. Цього року іванофранківці додали до клубного музею Суперкубок України та бронзові медалі Екстра-ліги.

У вирішальному матчі Кубка України зійдуться харківський «локомотив» та львівська «Енергія». Матч відбудеться сьогодні, у неділю, 2 червня. Початок гри — о 17:00.