Відео

«Ураган» на виїзді переміг ЛТК і вийшов на перше місце Екстра-ліги (ВІДЕО)

Команди витратили перші сім хвилин матчу на пристрілку та розвідку, перш ніж капітан “ЛТК” Артем Рось прорвався по флангу та вколотив м’яч у верхній кут воріт – 1:0, – пише Західний полюс.

Після пропущеного голу “Ураган” кинувся зрівнювати рахунок. Відновити рівновагу вдалося Луїзу Негао, який на 18-й хвилині обіграв суперника та поклав м’яч у дальню “дев’ятку” – 1:1.

Друга половина гри розпочалася значно активніше. Вийшовши вперед після голу Богдана Свірідова, господарі раділи усього три хвилини. Андрій Сімка та Петро Шотурма вмить перевернули усе з ніг на голову, по разу «розписавшись» в воротах “ЛТК” в середині тайму. Втім, на 33-й хвилині рахунок знову став нічийним після пострілу Рося зі штрафного. Однак за 30 секунд до фінальної сирени перемогу “Урагану” приніс Сімка. Після навісу Шотурми Андрій одним рухом розібрався із захисником і чітко пробив поміж ніг голкіперу – 3:4.

Цей тріумф дозволив івано-франківській команді обійти у турнірній таблиці “Локомотив”, який у неділю пропускав тур.

Найближчої суботи, 16 березня, обидва лідери Екстра-ліги зійдуться між собою в Івано-Франківську (поч. 15:00).