Відео

«Ураган» — «Локомотив» 6:3. Ефектна перемога франківців (ВІДЕО)

У центральному матчі 17 туру Екстра-ліги усі очікували непоступливої боротьби. Але такої феєрії від обезкровленого травмами «Урагану» не чекав не те, що харківський «Локомотив», а, певно, й франківські вболівальники. Команди на двох забили дев’ять голів, і по ходу гри гості «горіли» 5:1.

Рахунок вже на другій хвилині відкрив Микита Тменов, юний гравець забив свій перший гол у футболці «Урагану». Вже через 40 секунд гості зусиллями Федорченка зрівняли рахунок. Але франківці, які починали матч увісьмох, а продовжували всімох (травмувався Тменов) цього дня не збиралися здаватися. До кінця першого тайму «Локомотив» вже програвав 4:1 — хет-трик на свій рахунок записав Карліньос.

На початку другого тайму «Ураган» ще більше відірвався у рахунку, коли ударом здалеку забив Валентин Цвєлих. Харків’яни вже за 14 хвилин до кінця матчу почали випускати на паркет п’ятого польового. На 35 хвилині вони таки забили, відзначився Дмитро Каменко — 5:2. Проте через дві хвилини воротар господарів Роман Колток через увесь майданчик запустив м’яч у порожні ворота — 6:2. Останнє слово у матчі було за гостями, Каменко за хвилину до кінця встановив остаточний рахунок — 6:3.

В Екстра-лізі настає майже місячна перерва. За цей час збірна України візьме участь у фінальній частині чемпіонату Європи з футзалу. Турнір стартує 31 січня у Хорватії. «Ураган» свій наступний матч проведе аж 18 лютого на виїзді з «Єнакієвцем». А 25 лютого відбудеться центральне протистояння всього українського футзалу — до Івано-Франківська приїде львівська «Енергія».

Результати 17 туру Екстра-ліги: Кардинал-Рівне — ЛТК 7:4, Моноліт — Енергія 1:6, Ураган — Локомотив 6:3.