Відео

«Ураган» 5:3 «ЛТК». Перемога дорогою ціною (ВІДЕО)

У суботу, 24 грудня, івано-франківський «Ураган» вдома переміг луганський «ЛТК». Три очки наблизили нашу команду до лідерів Екстра-ліги, проте додали проблем з травмами.

На поєдинок з луганчанами тренер Сергій Гупаленко заледве назбирав дві ігрові четвірки. Перед цим матчем список травмованих нараховував чотирьох гравців: Ділву, Петро Шотурма, Андрій Сімка та Біро Жаде, крім того Карліньос грав на обезболюючих уколах. А після гри до травмованих додалися ще два «ураганівці».

Першого голу вболівальники чекали вісім хвилин. Сержао з 30 метрів закинув м’яч за комірець воротарю «ЛТК» Сухомлінову. Під завісу тайму здалеку забив Кузь — 1:1.

Після перерви «Урагану» в численних атаках не вистачало везіння, натомість «ЛТК» в середині тайму скористалося рідкісною можливістю, знову забив Кузь. Вже за хвилину рівновагу відновив Валенко, а за мить господарів вивів вперед Цвєлих — 3:2.

На 32 хвилині червону картку побачив перед собою Смоловик, і «Ураган» заграв у більшості. Господарі використали цю можливість, Цвєлих збільшив перевагу до двох м’ячів — 4:2. А згодом вихід один-на-один реалізував Валенко — 5:2.

За хвилину Роман Колток парирував пенальті Кузя, але за шість секунд до фінальної сирени луганчани таки забили третій гол, відзначився Шпигар.

Після цієї перемоги «Ураган» наблизився до харківського «Локомотива», який йде другим, на відстань протягнутої руки — три очки. Проте у суботньому матчі серйозне пошкодження отримав Роман Кордоба. За непідтвердженою інформацією, пошкодження отримав і Тарас Королишин. Тож у розпорядженні Сергія Гупаленка залишилося буквально п’ять-шість польових гравців. Післязавтра, 28 грудня, «Ураган» гратиме у Харкові з аутсайдером першості «Монолітом».

Результати 13-го туру Екстра-ліги: Локомотив — Енергія 0:1, Ураган — ЛТК 5:3.