Відео

«Ураган» 4:4 «Єнакієвець». Франківці не втримали перевагу (ВІДЕО)

Програючи по ходу зустрічі, «Ураган» вийшов вперед на два м’ячі, але не зміг втримати цієї переваги і розійшовся з «Єнакієвцем» бойовою нічиєю 4:4. Вчора в манежі Коледжу фізвиховання відбувся перенесений матч 11 туру української футзальної Екстра-ліги.

Не пройшло й однієї хвилини, як Кирило Ципун витягав м’яч зі своїх воріт. За гостей відзначився Нестерук. Після безлічі, здавалося б, убивчих моментів, «Ураган» зрівняв рахунок лише на 18 хвилині. З-під захисника пробив Роман Кордоба — 1:1. Команди пішли на перерву.

Другий тайм виявився значно щедрішим на голи. На 24 хвилині господарі вийшли вперед. Ювелірний пас выд Сержао переправив у сітку Євген Валенко. Згодом єнакієвець Сільченко зробив рахунок нічийним 2:2. А за 16 секунд франківці знову вийшли вперед. Після розіграшу з центра майданчику Валенко прострілив зліва на Валентина Цвєлих, а той спокійно закотив м’яч у ворота — 3:2. У середині тайму слово взяв Сержао, який після проходу з власної половини завдав гарматного удару в дальню «дев’ятку» — 4:2.

Здавалося, гра зроблена, та, як виявилося, «Єнакієвець» не збирався миритися з поразкою. Підопічні Олега Солодовника ринулися відіграватись і це їм вдалося. «Ураганівці» не зчулися, як на табло вже світилися дві четвірки. Спершу потужно і влучно пробив Скорий, а згодом простріл Мірошника у свої ворота зрізав Роман Кіндратів.

Звісно, «Ураган» грав одразу без трьох своїх гравців: Ділву, Біро Жаде та Петра Шотурми, але факт залишається фактом — підопічні Сергія Гупаленка на рівному місці втратили два очки. Найбільше з цього виграли львівська «Енергія» та харківський «Локомотив», які займають відповідно перше і друге місця в чемпіонаті. «Ураган» — третій.

Вже днями до Івано-Франківська приїде ще одна східна команда. У суботу, 24 грудня, «Ураган» зіграє з луганським «ЛТК». Початок матчу — о 15:00.