Відео

Тимошенко — у відставці (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Верховна Рада відправила уряд Юлії Тимошенко у відставку. За резолюцію недовіри уряду проголосувало 243 депутати. За відставку голосували 172 депутати від Партії регіонів, 7 БЮТівців, 15 НУ-НСівців, 27 комуністів, 19 депутатів від Блоку Литвина.

Розгляд питання відставки тривав майже 5 годин, включаючи перерву.

Рішення підтримали 15 депутатів від НУНС. Зокрема Юрій Бут, Сергій Василенко, Станіслав Довгий, Давид Жванія. Також від НУНС відставку підтримали  Олександр Клименко, Ігор Кріль, Леся Оробець, Ігор Палиця, Василь Петьовка, Іван Плющ, Михайло Полянчич, Володимир Поляченко, Олександр Слободян, Віктор Тополов, Віктор Шемчук.

Від БЮТ за відставку проголосували Віталій Барвіненко, Геннадій Задирко, Володимир Каплієнко, Григорій Омельченко, Юрій Полунєєв, Ігор Савченко, Олег Черпіцький.

Водночас спікер Володимир Литвин не голосував. Також не голосував позафракційний Тарас Чорновіл. Інші позафракційні Василь Кисельов, Інна Богословська та Ігор Рибаков голосували за відставку.

У Партії регіонів голосував Рінат Ахметов, якого в парламенті не було. Так само як і Ганна Герман, Сергій Льовочкін, Ірина Акімова, Андрій Кравець, Станіслав Скубашевський, які з минулого четверга працюють в секретаріаті президента і є сумісниками.

Українська Правда

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.