Відео

Секонд-хенд має жити (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Іванофранківці виступають проти закриття магазинів вживаного одягу. Заявити про свою позицію люди прийшли до крамниць з продажу такого товару. Тут організували збір підписів. Імпортний одяг на вагу, кажуть іванофранківці, їм по кишені. Адже якісний Луї Вітон чи Ів Сен Лоран нині модний навіть ношений.

Секонд-хенд – це соціальний бізнес, запевняють в магазині вживаного одягу. Адже головними їхніми клієнтами є малозабезпечені. Окрім цього – це основний заробіток для багатьох іванофранківців. Тож закриття цього ринку призведе до масового безробіття.

Нагадаємо, столичні чиновники мають намір заборонити ввезення до України секонду. Так можновладці вирішили підтримати вітчизняну легку промисловість. Мовляв, вживаний одяг надто дешевий, тому витримати конкуренцію з ним не може жодна українська марка. Натомість постачальники секонд-хенду переконані – вітчизняний виробник забезпечити людей недорогим товаром не зможе. Тож більшість українців купуватимуть китайську чи турецьку продукцію. Однак поки що ані продавці, ані покупці вживаного одягу здаватися не збираються. Планують організувати масштабну компанію зі збору підписів та направити їх до столиці.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.