Відео

Кубок Олександра Бубена виграла школа №19 (ВІДЕО)

У неділю, 6 травня, відбулися вирішальні матчі шкільного футзального Кубка президента НФК «Ураган» Олександра Бубена. У спорткомплексі медуніверситету чотири найсильніші шкільні команди міста зіграли матч за третє місце та фінальну гру за головний приз змагань — 50 тис. грн.

Інтригу з переможцем організатори змагань тримали до останнього моменту, тому першими на паркет вийшли команди школи-гімназії №3 та загальноосвітньої школи-інтернат №1 поборотися за бронзові медалі турніру. Із сухим рахунком 3:0 перемогу здобули гімназисти. Дубль у зустрічі оформив Дмитро Гуменяк, який з 28 голами став кращим бомбардиром турніру.

Після цього почалась фінальна гра турніру. До цього моменту команди спеціалізованої школи №5 та загальноосвітньої школи №19 йшли два з половиною місяці. На перерву команди пішли за мінімальної переваги ЗШ №19 — 0:1. Вже у другому таймі футзалісти 19-ї школи розкрилися на повну, забивши три голи без відповіді. У підсумку — 0:4, і школа №19 перемагає у Кубку Олександра Бубена та виграє головний приз турніру — сертифікат на 50 тис. грн.

Як розповів президент НФК «Ураган» Олександр Бубен, змагання відбулися успішно, і організатори досягли результатів по всіх пунктах своєї роботи. Діти проявили свої таланти, а тренери ураганівської ДЮСШ запросили кількох юних талантів до занять фут залом. Нині школярі йдуть на літні канікули, а з осені почнеться новий шкільний турнір, який триватиме весь навчальний рік, аж до травня 2013 року.