Відео

Коломиянка прогриміла у секс-скандалі в США (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Дівчина з Коломиї потрапила у секс-скандал з американським сенатором.


Нещодавно обраного голову комісії Сенату США з міжнародних справ Боба Менендеса, який неодноразово потрапляв у сексуальні скандали (на днях на сенатора поскаржилася молода домініканки, що він брав участь у секс-вечірках у її країні, вибираючи «наймолодших і найновіших дівчаток»), звинуватили у зв’язку з уродженкою України Світланою Бучик, – пишуть Вікна.

Українка підтвердила факт знайомства з чоловіками в інтерв’ю The Miami Gerald (США), але якими були їхні стосунки, говорити відмовилася: «Сенатор чудова людина. Він завжди був зі своєю родиною. До мене ставився добре, він дуже щедрий », — сказала Бучик.

Світлані зараз 26 років, до 15 вона жила у Коломиї (Івано-Франківська область), де навчалась у політехнічному коледжі. Потім разом з батьками і братами переїхала до Іспанії, а тепер живе в Нью-Йорку і працює актрисою.

Світланазнялася в чотирьох серіалах і шести фільмах, невідомих українським телеглядачам. Також Бучік грає у театрі. У резюме вона написала, що вміє їздити верхи і на мотоциклі, а також володіє шістьма мовами: каталонською, латиною, іспанською, українською, російською та англійською.

.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.