Відео

«Кардинал-Рівне» 2:4 «Ураган». Франківці не відстають від «Енергії» (ВІДЕО)

У Рівному у суботу, 5 листопада, івано-франківський «Ураган» грав з непоступливим місцевим «Кардиналом-Рівне». У напруженому матчі команди забили шість голів, усі у першому таймі.

Рахунок відкрили гості. На п’ятій хвилині після технічної комбінації за участю Петра Шотурми та Сержао рахунок відкрив Карліньос. У середині тайму господарі відповіли голом Когута. За дві хвилини відзначився вихованець ДЮСШ «Ураган» Тарас Королишин, який потужно пробив у ближній кут — 1:2.

На останній хвилині першої половини глядачі побачили аж три голи. Спершу Андрій Сімка після проходу з центра поля потужно пробив по воротах — 1:3. «Кардинал-Рівне», почавши з центра поля, одразу ж організував результативну атаку і зменшив відставання. Відзначився екс-ураганівець Піддубний. Але ще за кілька секунд рівненці заробили шостий фол. Дабл-пенальті реалізував Валентин Цвєлих — 2:4.

У другому таймі франківці дуже щільно діяли у захисті і моментів у «Кардиналу» майже не було. Лише на 32 хвилині господарі отримали стовідсотковий момент. Кирило Ципун порушив правила у штрафному майданчику, і судді призначили пенальті. У ворота «Урагану» вийшов Роман Колток і відбив шестиметровий удар.

Після цього матчу «Ураган» з одним матчем у запасі продовжує посідати друге місце в Екстра-лізі. У четвер, 10 листопада, наша команда гратиме вже у Харкові з потужним «Локомотивом», який у чемпіонаті йде одразу за франківцями на третьому місці.

Результати дев’ятого туру Екстра-ліги: ЛТК — Енергія 1:3, Моноліт — Єнакієвець 2:4, Кардинал-Рівне — Ураган 2:4.