Відео

Чупакабра повернулася (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Рівненщині невідома тварина, яку вже прозвали Чупакаброю, вночі напала на жінку. Селянка Раїса Сердюк ще не оговталася від нападу і досі перебуває в лікарні. Жінка розповідає, що побачила постать на темній дорозі, почала втікати, але звір наздогнав її і вдарив у спину. Жертва так змалювала Чупакабру: високе, на двох ногах скаче, і має ще дві ноги, на які може опускатись, голова – витягнута і худа.

Жителі області наполохані, влаштовують засідки. Люди кажуть, невідомий звір за кілька днів задушив десятки кролів та курей у селах Здолбунівського району.

Спочатку місцеві з усмішкою сприймали інформацію про чи то кенгуру, чи то великого собаку. Та коли днями невідома тварина напала на двох жінок, населення злякалося не на жарт.

Люди оберігаються хто як може. Тутешні мисливці вже відкрили сезон полювання на невідому тварину. Засідки влаштовують щоночі. У селах дітей супроводжують дорослі, поодинці ніхто не ходить. Восьмикласниця з сусіднього села твердить – невідомий звір напав і на неї.

Правоохоронці до чуток про так звану Чупакабру поставилися серйозно. Людей закликають не виходити на вулицю вечорами, а надто наодинці. Самі ж розпочали пошуки.

ТСН

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.