Відео

5-річний калушанин виконав пісню «Воины света» Ляпіса (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

5-річний Адріан Поп із Калуша виконав пісню «Воины света» «Ляпіса Трубецького». Хлопчик почав співати мало не із пелюшок. Його мама Христина — випускниця Калуської гімназії, виконувала пісні на шкільних святах. Тато Адріана — Анатолій Поп, грає на гітарі, інформують Вікна.

«Співати почали з трьох рочків. З того часу, як говорити навчилися. Співаємо все, абсолютно всю музику, ну і музика вдома завжди і різна,» — розповіла мама хлопчика Христина Красуцька.

«Воины света» — це не зовсім дитяча пісня. Однак, 5-річний Адріан Поп вивчив її майже повністю. Для офіційного відеоролика до цієї пісні було використано відео із Євромайдану 2014. Тому багато хто вважає, що воїни світла — це воїни з режимом Януковича. І зрозуміло, ті, які загинули.

«Просто він слухав, як тато підбирає акорди на гітарі і сам почав підспівувати. А воно якось збіглося з Майданом і тому, мабуть, мало такий резонанс в Youtube, — розповіда Христина. — Був ще один кліп перед цим, він за тиждень набрав 200 000 переглядів. Але його видалили з невідомих нам причин.»

Адріан вивчив також пісню «Ляпіса Трубецького» «Грай». Він її співає на білоруській мові.

«Навіть ми не можемо до пуття виговорити слів, — зізнається мама. — А у нього дуже пам’ять хороша.»

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.