Без категорії

Злочинів побільшало

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 12 квітня, начальник обласної міліції Василь Варцаба зібрав прес-конференцію, під час якої оголосив результати роботи за перші три місяці 2010 року та відповів на запитання журналістів. «Івано-Франківщина була й залишається одним із найменш криміногенних регіонів, — сказав генерал-майор Варцаба. — За перший квартал маємо 10,8 злочинів на 10 тис. населення, по Україні — 26,7. Такий рівень злочинності є найменшим у державі».

Загалом за січень-березень зареєстровано 1494 злочини, що на 9,6 % більше за минулорічні показники (по Україні — на 25,7 %). У тому числі тяжких та особливо тяжких — 538 (на 20,1 % більше, в державі — на 26,5 %). Заяв і повідомлень про злочини прикар­патські правоохоронці отримали більше на 30 %. За словами Варцаби, такі цифри скоріше свідчать про те, що тепер усе реєструють, а не про зростання криміналу. Втім, є й невтішна статистика.

«Більше ніж удесятеро зросла кількість навмисних убивств, — повідомив начальник УМВС. — Якщо того року на цей час мали лише одне, то зараз — 12, дев’ять із них скоєні на побутовому ґрунті. Усі вбивства розкриті».

Зупинився Василь Варцаба й на резонансних злочинах. Так, за його словами, затримали одного з виконавців убивства надвірнянця Володимира Олійника. Це — водій машини, на якій приїхали убивці. Кілер і замовник також встановлені, але наразі обидва знаходяться за кордоном.

Затриманий обвинувачений у вбивстві іванофранківця Михайла Слободяна. Йому інкримінують убивство з корисних мотивів. Чи він діяв один, чи зі спільниками слідство ще з’ясовує.

А справа про жорстоке побиття головного редактора газети «Коломийський вісник» Василя Дем’яніва, за словами генерала, знаходиться в нього на особистому контролі. Працює слідчо-оперативна група, у складі якої найкращі працівники. Вони відпрацьовують дві версії, одна з них — журналістська діяльність Василя Дем’яніва.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.