Без категорії

Заступник міністра відвідав Прикарпаття

Google+PinterestLinkedInTumblr

Микола Волков 4 квітня Івано-Франківську область з робочим візитом відвідав уродженець Франківщини, заступник міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дутчак. 

 

Під час візиту піднімалось питання про проблеми Івано-Франківського коледжу фізичного виховання: у березні Міністерство освіти і науки України відібрало в цього навчального закладу ліцензію на право надання освіти за спеціальністю 6.010200 «Фізичне виховання і спорт».

Заступник міністра зустрівся з працівниками коледжу у актовому залі закладу. Як повідомив кореспонденту «Репортера» директор колежу Ярослав Турковський, цьому навчальному закладові дали час до червня на вжиття заходів по покращенню та зміцненню інфраструктури. Після цього коледж повинен прозвітуватись перед міністерством.

Ярослав Турковський очікує, що після цього Івано-Франківський коледж фізвиховання надалі буде розвиватись як самостійний навчальний заклад.

В обласній державній адміністрації заступник міністра провів зустріч зі спортивною громадськістю області: керівниками структурних підрозділів фізичної культури і спорту області, головами фізкультурно?спортивних товариств та відомств, головами федерацій з видів спорту та провідними тренерами області.

На зустрічі обговорювались основні тенденції розвитку спортивної галузі, а також проблемні питання, пов’язані з фізичною культурою і спортом та шляхи їх вирішення. Мирослав Дутчак наголосив, що сьогодні спортивний бюджет в Україні — це бюджет проїдання, а не розвитку. Дев’яносто відсотків з нього витрачається на проведення різноманітних спортивних заходів, і тільки десята частина залишається на закупівлю спортивного інвентарю, на розвиток галузі. А за розвитком матеріально-технічної бази Україна відстає від розвинутих країн світу на сорок-п’ятдесят років.

Зараз в Україні є парадокс, розповів заступник міністра, — лікарень найбільше, а спортивних споруд найменше. Це дійсно парадокс. Заняття фізкультурою і спортом мають набагато більшу користь для здоров’я людини, ніж вже саме лікування у лікарні. Адже профілактика краще за лікування.

Слова, звичайно, добрі, та сподіваємось, найближчим часом в Україні будуть переглянуті підходи до розвитку спортивної галузі. Тільки це дасть такий необхідний поштовх до подальшого розвитку спорту як на Прикарпатті, так і в Україні загалом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.