Без категорії

Запитай у влади (26.11.2009)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Михайло, підприємець:— Чому немає світла перед під’їздом, що по вулиці Галицька 130 і 132?Зіновій Карабін, начальник ЖЕО №5:— Нехай люди не боргують, а платять. Тоді будуть мати світло і в будинках, і біля під’їздів. Для того, щоб закрутити лампочку, потрібно дві-три гривні, а звідки ми візьмемо, якщо люди нам боргують. У багатоповерхівці є колективна залежність, тому ті, що платять, мусять якось впливати на тих, хто не сплачує за комунальні послуги.

Пані Світлана, головний спеціаліст УЖКГ:
— Я проживаю по вулиці Дудаєва у власному будинку. У нас прорвала газова труба. У газконторі мені сказали ремонтувати за свій кошт. Чому я повинна платити за цей ремонт, якщо через мою присадибну ділянку труба не проходить?

Володимир Мацедонський, головний інженер Івано-Франківського УЕГГ:
— Якщо газопроводи розподільчі, то це — державне майно, відповідно ми ремонтуємо. Якщо будинок приватний, то це вже майно власника, тому проплачувати має він. Спершу треба з’ясувати всі нюанси, а потім будемо вирішувати, що й як робити. Жінці необхідно зібрати документи, що стосуються газу, та прийти на прийом за адресою Ленкавського, 20 (у середу, в другій половині дня).

Пані Стефанія, пенсіонерка:
— По вулиці Івана Франка встановлені контейнери для сміття. Вони розташовані перед вікнами житлових будинків. Вікна відкрити неможливо, оскільки там плодяться маленькі і дуже кусючі мушки. Чи стежить якась санітарна служба за тим, що робиться у місті? І чому б не знайти для розміщення тих контейнерів якесь інше місце? До того ж, туди зносять сміття люди, що мешкають по вулиці Незалежності.

Галина Завіховська, головний інженер ЖЕО №9:
— Розташування контейнерних баків погоджується з відділом архітектури. Ті, що розташовані на вулиці Франка, знаходяться на такій відстані від житлових будинків, що відповідає нормі. Ми постійно стежимо за тими контейнерами і вони завжди у задовільному стані. Щодо того, чому люди з вулиці Незалежності носять сміття у контейнери на Франка, то тут йдеться про певний радіус, у який потрапляють деякі будинки, що на вулиці Незалежності.