Без категорії

Запитай у влади (22.10.2009)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Людмила Кухарук, пенсіонер:
— Я проживаю по вулиці Незалежності в Івано-Франківську. У дворі, де мешкаю, між будинками 95, 97 і 97А на високій трубі кочегарки знаходиться пристрій для мобільного зв’язку. Кажуть, що він випромінює. Мешканці будинків говорять, що тепер тут доволі часто помирають люди. Чи можна серед житлових будинків чіпляти пристрій для мобільного зв’язку?
Лук’ян Богак, помічник санітарного лікаря облсанепідемстанції:
— У нашій області понад 700 таких станцій. І немає жодної, де було би перевищення. Ми вже там були, робили заміри. Тому на дахах житлових будинків базові станції ставити дозволяється. Мобільний телефон, до речі, випромінює значно більше електромагнітної енергії, ніж базова станція. У неї дуже мала вихідна потужність.

Олександра Лісконог, журналіст:

— Я проживаю на вулиці Івана Павла II у будинку № 9. За проектом будівництва панельних будинків 1989‑го року останнім був збудований мій будинок. Два роки тому я зробила ремонт, а вже сьогодні на стелі великі тріщини. Відстежую їх зі страхом. Хто може визначити — це осадка, тріщина чи щось інше?

Ігор Гаркот, головний архітектор Івано-Франківська:

— Треба робити обстеження. Для цього слід сформувати комісію зі спеціалістів, яка б вийшла на місце, зробила висновки і дала пропозиції. Це можуть бути працівники Івано-Франківського «Діпроміста», бо саме вони «прив’язували» ці будинки. Щоб дати виважену точку зору, варто ще було би підключити будівельників, проектантів, експлуатаційників. Якщо квартира приватизована, то треба звертатися до голови кооперативу «Смерічка».

Пані Тетяна, домогосподиня:

— Я проживаю на вулиці Будівельників, яку минулого року перейменували на вулицю Івана Павла II. Люди паспорти ще не змінювали. Чи не буде у зв’язку з цим зловживань на виборах? Які документи необхідно міняти і скільки це буде коштувати? Куди з цим питанням звертатися?

Ігор Дитинко, заступник начальника відділу реєстрації фізичних осіб паспортної служби області:

— Треба зателефонувати у паспортну службу Івано-Франківська за телефоном 3‑15‑85 чи зайти за адресою вул. Гнатюка, 29 (другий поверх). Там у ваш паспорт поставлять відмітку про зміну назви вулиці. Це безкоштовно. Щодо зловживань, то їх не має бути. На виборчих дільницях будуть вказівники зі зміненими назвами вулиць.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.