Без категорії

Запитай у влади (03.12.2009)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Микола Савчук, пенсіонер:– З 2002 року в мене ампутована нога. Стою на черзі, щоб отримати транспорт. Чи маю можливість отримати його швидше?Оксана Никорак, головний спеціаліст відділу людей похилого віку та інвалідів головного управління праці:– Микола Савчук перебуває на черзі від 07.07.08. Номер черги – 2156. Ця особа буде отримувати автомобіль в порядку черги. Очевидно, що не цього року, бо зараз отримують люди, що на черзі з 1991 року. У випадку, якщо в нього буде спонсор, то машину він зможе отримати позачергово.

Григорій Чайка, пенсіонер, працює вчителем:
– На початку жовтня минув рік відтоді, як я вклав кошти в банк «Арма». Коли я написав заяву з проханням про повер­нення, мені сказали, що банк самоліквідовується і гроші отримати я не можу. Єдине, що запропонували, – принести довідку з лікарні про те, що потрібні гроші на лікування, – і з 11 тисяч повернуть лише три. Куди мені звертатися, щоб я зміг отримати всі гроші, що мені належать?

Мирослав Григорчук, начальник відділу банківського нагляду Нацбанку в Івано-Франківській області:
– Повноваження загальних зборів, спостережної ради і правління ТОВ КБ «Арма» відповідно до статті 78 Закону України «Про банки і банківську діяльність» перейшли до тимчасового адміністратора. Відповідь на питання можна отримати безпосередньо від нього. Тимчасовий адміністратор Олександр Довгополюк працює за адресою: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 41а, тел. (044) 494‑15‑46, 251‑11‑51.