Без категорії

За розкрадання повеневих коштів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпатські правоохоронці порушили чотири кримінальні справи проти підрядників і чинов­ників. Так, директора підприємства із Запоріжжя, який отримав майже 1,5 млн. грн. на відновлення берегоукріплень та автодороги в Косівському районі, підозрюють у розкраданні понад 700 тис. грн.

Наразі щодо нього порушено кримінальну справу за ст. 191 ККУ — привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, та ст. 366 — службове підроблення.
Крім того, днями до суду з міліції передали кримінальну справу з приводу неправильного розподілу компенсаційних виплат. У цих діях звинувачують одного з уже колишніх заступників голови Снятинської РДА. Через кілька днів компанію йому склав ще один підприємець, який також вирішив заробити на цій біді.
А незабаром з Києва привезли ще одного «ліквідатора». Між фірмою, в якій він працював дирек­тором, та відділом капітального будівництва Косівської РДА було укладено декілька угод на віднов­лення мосту й берегоукріплень чотирьох об’єктів району. Сума договорів становила понад 900 тис. грн. Передоплату фірмі перерахували — 50% від суми угод.
Частково роботи тривали. Та у двох із чотирьох передбачених угодами селах так і не дочекалися ані відновленого мосту, ані берегоукріплень. Але ще рік тому з бюджету на ці роботи фірмі було перераховано 185 тис. грн. Ці гроші зникли разом з директором фірми, що мала проводити роботи. Підприємця затримали.