Без категорії

Юні орли Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього тижня відновилися матчі Першої ліги. Певно, незабаром кольори бурштинського «Енергетика» та івано-франківського «Прикарпаття» захищатимуть ледь не школярі. Таке враження складається від заявок наших команд на друге коло першості.

Затяжна перерва у Першій лізі, яка почалась через карантин та тривала донедавна, видалась для прикарпатських клубів, м’яко кажучи, не зовсім плідною. Пішли лідери, прийшло нікому не відоме юнацтво.

«Прикарпаття» попрощалося з Ігорем Худоб’яком, який відтепер бігатиме за «ПФК Севастополь». Іван Щеглюк поїхав шукати щастя у Польщі, Денис Єршов – в Узбекистані. Пішли також Сергій Зелді, Олександр Зарицький, Ігор Гребінський, Юрій Іванишин.

Натомість, Сергій Пташник набрав під своє крило ще 12 новачків – місцеву молодь з івано-франківського «Факела». В результаті із 27 заявлених футболістів дев’ятеро не старші за 20 років. Вік ще шістьох гравців – від 20 до 22 років. Середній вік команди – 26 років. Найдосвідченішими є 35‑річний голкіпер Іван Локатир, 34‑річний Олександр Микуляк та 30‑річний Максим Чернишов. Чи зможе Пташник і ці хлопці поборотися за виживання у лізі?

Команда з Бурштина протягом зими теж відчутно змінилася. Помаранчеві футболки «енер-гетиків» зняли лідери: Максим Лук’янов, Андрій Даньків, Василь Павлик, Сергій Чапко, Ігор Швець. На зміну їм прийшли десять новобранців. Найгучнішим для області став прихід сюди Гребінського з «Прикар-паття». Решту набрали з ФК «Полтава», ФК «Лужани», чернівецької «Буковини», чернігівської «Десни», бережанського «Сокола», хмельницького «Динамо», дубля львівських «Карпат» та ДЮСШ «Спартак».

Наразі команди вже «розкатали» нічиї у 17‑у турі: «Сталь» Алчевськ – «Енергетик» 0:0, «Нафтовик-Укрнафта» – «Прикарпаття» 1:1. Можливо, майбутня боротьба за виживання виявиться й непотрібною. Першу лігу може й ніхто не залишить, через її реорганізацію. Втім, поки що це лише чутки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.