Як франківці у Сумах розім’ялися

Микола Волков У середу, 28 січня, івано-франківський «Ураган» переміг 2:1 у першому матчі 1/8 фіналу з харківським «Локомотивом». Після цього підопічні Сергія Гупаленка вирушили на виїзд у Суми. Там їх немов би прорвало.

Все почалось з ляпу Ляпи. За іронією, саме цей футболіст сумської команди на 13?й хвилині зрізав м’яч у власні ворота і відкрив рахунок м’ячам франківців. За хвилину господарі знову розпочинали з середини поля. Цього разу у дії був Піддубний, який пробив по воротах, а на добиванні вдало зіграв Пар­шиков. За подвійної переваги гостей команди розійшлись на перерву.

У другій половині зустрічі «ураганівці» зовсім розійшлись. На 27-й хвилині після прострілу Пилипіва одним дотиком м’яч в сітку переправив Сімка. За п’ять хвилин Піддубний показав себе у всій красі новим партнерам по команді. Відібравши м’яч, вийшов на ударну позицію і на класі чітко пробив у кут сумських воріт — 0:4. Та й цього франківцям було мало. Сімка перехопив пас воротаря сумчан і закотив його у порожні ворота. Крап­ку на останній хвилині після передачі Паршикова поставив Валенко.

У цьому матчі вперше на майданчик вийшла нова «десятка» «Урагану» — Петро Шотурма. 16?річний юнак діяв настільки вдало, що заслужив після матчу компліменти від Гупаленка.

6:0 і «Ураган» набирає 23 очки. Від призової трійки франківців відділяють всього шість очок, тому надії на успішний сезон все ще актуальні. У п’ятницю, 6 лютого, чекаємо перемоги. «Ураган» прийматиме аутсайдера Вищої ліги житомирський «Контингент». Початок о 16:00.

17 тур. Результати: Єнакієвець — ТВД 3:1, Контингент — МФК Рівне 5:5, СумДУ — Ураган 0:6, Тайм — Шахтар 3:2, Енергія — ЛТК 5:5, Планета-Міст — Моноліт 2:4. Матч Локомотив — Кардинал відбудеться 11 березня.