Без категорії

Віктор Балога: два роки при владі

Google+PinterestLinkedInTumblr

16 вересня минуло два роки відтоді, як Президент України підписав указ про призначення Віктора Балоги головою Секретаріату Президента України. За цей час відбулося багато подій, які позначились на суспільно-політичній ситуації в державі. Постать голови Секретаріату по?різному оцінювалась, але завжди викликала живий інтерес як з боку політиків, так і пересічних громадян.Свою оцінку діяльності глави Секретаріату, а також побажання з нагоди другої річниці обіймання посади висловили відомі українські політики та політологи.

Дмитро Корчинський, лідер партії «Братство»:

«Я хочу В.?Балозі побажати не повторити долю Дмитра Табачника і Віктора Медведчука, тобто піти з цієї посади з власною партією, з нормальними грошима і залишитися в авторитеті.

Як голова Секретаріату він виявився достатньо ефективним, тому що працювати з таким патроном може лише людина з дуже сильними нервами. Я думаю, що після цього він зможе працювати з ким завгодно».

Юрій Шведа, політолог, м.Львів:

«Бажаю голові Секретаріату достойно пройти ті випробування, які випали на його долю. Це непроста посада і непростий час. В його руках зосереджена вся «чорнова» робота, пов’язана з діяльністю глави держави. Якщо сьогодні ведуться атаки на главу Секретаріату, під ними треба розуміти атаки на самого Президента, тому що глава Секретаріату не є окремою політичною фігурою і вирішує ті питання, які ставить перед ним Президент. А те, що В.?Балога сьогодні критикується з усіх боків і навіть демонізується, свідчить про те, що він виконує належним чином свої обов’язки».

Ігор Зварич, народний депутат України V скликання, Партія регіонів:

«Ха-ха-ха… Несподіване питання. Два роки, як на мене, це не та подія, яку треба святкувати. В.?Балозі бажаю проаналізувати те, що зроблено, і добре думати, що і як робити далі. Він досить вольовий державний службовець, який вміє впроваджувати те, що ставить собі за мету. Наскільки це відповідає прагненням самого Президента, вирішувати йому».

Михайло Стула, перший секретар Івано-Франківського обкому Компартії України:

«Я бажаю керівнику Секретаріату якомога швидше піти з цієї посади, щоб не мордувати разом з Президентом народ України.

Ті негаразди, які Балога робив на Закарпатті, будучи губернатором області, а також те, що зараз робиться в Україні на рівні Секретаріату Президента, зумовлює дуже складну суспільно-політичну ситуацію в державі. Президенту краще не мати таких радників, але я думаю, що це одного поля ягоди, і Балозі потрібно піти у відставку разом з усією адміністрацією та Президентом задля порятунку незалежності України і стабілізації політичної ситуації».

Кость Бондаренко, політолог, м. Київ:

«Хочеться побажати з цієї нагоди щастя, здоров’я, довгих років життя, а також знати міру і вчасно піти з цієї посади. Я вважаю, що В.?Балога ще рік тому повинен був залишити посаду. Тоді б він залишився позитивним персонажем української історії. Другий рік його перебування при владі зробив з нього одіозну постать».

Роман Ткач,  народний депутат України, НУ-НС:

«Бажаю В.?Балозі проаналізувати все те, що він зробив, і зробити правильні висновки».

Євген Золотарьов, член президії політради Партії вільних демократів:

«Дуже символічною була дата призначення В.?Балоги головою Секретаріату, яка співпала в часі зі зникненням журналіста Георгія Гонгадзе. З цього моменту почався крах кучмізму. Призначення В.?Балоги, який свого часу був відданим кучмістом, означало певною мірою і реставрацію тієї системи політичних координат, яку ми називаємо кучмізмом. Тому В.?Балозі я хотів би побажати займатися тим, що в нього добре виходить: бізнесом, управлінням, а от Президентові зичу, аби він уникав в майбутньому схожих кадрових рішень. Я щиро поважаю В.?Балогу як управлінця і успішного бізнесмена, але вважаю, що він не є тим типажем нового політика, якого очікує суспільство».

Зіновій Шкутяк, народний депутат України, НУ-НС:

«Не можу нічого побажати В.?Балозі, тому що у нього важка робота. Ніколи за часів незалежності України не було доброго Секретаріату. В.?Балозі треба пошукати вихід із ситуації, в яку він сьогодні потрапив».

Дмитро Шлемко, народний депутат України, БЮТ:

«Мені важко сказати, що ще цій людині можна побажати. Хіба що єдине — аби він перестав бути злим демоном у руках президентської команди. На його совісті сьогодні розвал коаліції демократичних сил. Якщо найдеться ще один такий Балога, через деякий час демократія в Україні перестане існувати».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.