Без категорії

Відчуття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кореспондент. net:

«Президент України Віктор Ющенко провів телефонну розмову зі своїм російським колегою Володимиром Путіним. Президенти поговорили про демаркацію українсько-російського кордону, роботу міжурядової комісії та домовились відкрити у Москві виставку ікон із приватної колекції Віктора Ющенка.

…За словами Віктора Ющенка, проведення телефонної розмови ініціював Володимир Путін. Раніше він заявив, що відчуває, про що хоче поговорити Володимир Путін».

Політ-Аналіз:

Виглядає, що служби, які готували Путіну телефонну розмову з Віктором Ющенком, конкретно «проїхали». Однозначно…

Безперечно, що якби вони питання про виставку ющенкових ікон поставили першим в «порядку денному», то ні до чого іншого справа б взагалі не дійшла. Ні до питань роботи міжурядової комісії, а тим більше до дражливого для росіян питання демаркації кордонів.

Але, можливо, наступним питанням розмови президентів мало бути обговорення різких заяв Путіна в Бухаресті під час саміту НАТО, коли російський президент нібито сказав, що такої держави як Україна в природі не існує?.. І для того, щоб про це не йшлося, закинули ікони… Хто знає?

Але найцікавішим в цій історії є те, що саме «відчував» Віктор Ющенко, коли секретар його «кликнув»: «Вікторе Андрійовичу! Вас до телефону… Путін…»?

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.