«Ватра» наздогнала «Експрес»

Микола Волков Днями івано-франківський хокейний клуб «Ватра» провів два виїзних матчі з вінницьким «Патріотом».Після них франківці наздогнали лідера Західного дивізіону — ХК «Експрес».

Минулих вихідних франківські хокеїсти перемогли у двох зустрічах на льоді вінницького спорткомплексу «Айс-Авеню». «Патріот» за дві гри закинув у ворота гостей менше шайб, ніж франківські майстри ключки закидали за одну гру…

У суботу все у матчі було зрозуміло вже після другого періоду, коли «Ватра» вела в рахунку 2:4. У третьому періоді франківці закинули ще чотири шайби проти однієї господарів. В результаті — 3:8.

Наступного дня вінничани вийшли на лід, напевне, більш зосередженими. «Ватра» у першому періоді провела тільки одну результативну атаку, а другий період виявився нічийним 2:2. Врешті у заключній частині матчу господарі не витримали натиску франківців і пропустили ще чотири шайби.

«Ватра» святкувала другу перемогу поспіль — 4:7. В результаті у турнірній таблиці «Ватра» зрівнялась із лідером дивізіону львівським «Експресом». У команд по дев’ять очок.