Без категорії

Василь Бойчук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Василь Бойчук – людина тижня. Відзначаємо секретаря Івано-Франківської міської ради за непохитність. На засіданні виконкому під час запеклої дискусії міський голова навіть запропонував Бойчуку вийти геть. Той не вступився.

Цього номера людиною тижня став секретар Івано-Франківської міської ради. За непохитність. У прямому й переносному сенсі.

На останньому засіданні виконкому між Бойчуком і міським головою Віктором Анушкевичусом виникла жвава дискусія щодо дозволів на автономне опалення.
Анушкевичус говорив про те, що, надаючи дозволи, міська влада тільки посилює проблему із централізованим опаленням. Посилався на досвід сусідніх країн, мовляв, там «автономок» нема взагалі. Бойчук сперечався. На його думку, люди самі мають визначатися, яким опаленням користуватись.
Врешті-решт мер сказав: «Вам не подобається? Встали. Вийшли і пішли».

До голосування Бойчук таки досидів. Правда, виглядало, що слухати мера йому було важко. Адже той «переключився» на здобутки «Теплокомуненерго». Зрештою, Бойчук марно проковтнув образу. Адже рішення не прийняли – не вистачило двох голосів.

Що не кажіть, а якщо секретар міськради займається тільки популізмом, то в нього це добре виходить. Адже, якщо людина, на надто різку пропозицію встати і вийти, залишається в залі, то у цьому щось є. Впертість, затятість, непохитність, наполегливість? Заради особистих переконань чи виборців, чи партійної позиції – зрештою, може, й не важливо…