В «Урагані» почалась смуга невдач?

Микола Волков Після домашньої розгромної поразки від «Єнакієвця» івано-франківський «Ураган» відправився у Львів на матч проти місцевого «Контингента». Навіть велика група своїх уболівальників та повернення Сендецького не допомогло франківцям досягти перемоги.

З самого початку поєдинку матч пішов на високих швидкостях та зустрічних курсах. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої, аж поки на 13?й хвилині гол у ворота гостей забив Грабовенський.

Після голу «Ураган» значно активізувався. Моменти були у Ярого, Сендецького, Валенка, Павлюка, проте на заваді до успіху стала давня проблема франківців — реалізація цих моментів.

У другому таймі попри ініціативу, що була на боці «Урагану», господарям вдалось відзначитись вдруге. На 26?й хвилині це зробив Струк. «Ураган» кинувся на справжній штурм воріт суперника. Вже з 33-ї хвилини п’ятим польовим гравцем вийшов Кіндратів, проте рахунок 2:0 так і залишився остаточним у зустрічі.

Після цього матчу «Ураган» займає восьме місце у турнірній таблиці. Наступну гру «ураганівці» проведуть вдома проти харківського «Локомотива» 14?го травня.

Склади команд:

«Кардинал»: Пунда — Когут, Лаба, Струк, Танський, Данилюк, Пунько, Грабовенський, Сергієнко, Ярошик, Шафранський.

«Ураган»: Іжаковський — Павлюк, Оліщук, Кіндратів, Скіцко, Валенко, Сімка, Ярий, Сендецький, Брожко, Даниленко, Гупаленко.

Результати туру: Локомотив — ЛТК 4:4, Універ-Автомар — Будівел 2:0, Єнакієвець — Контингент 3:1, Кардинал — Ураган 2:0, гра Тайм — Метрополітен не відбулась.