Без категорії

В Україні сексу не буде

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ігор Зварич, народний депутат V скликання:

«1. Цей закон не порушує права людини. Адже, якщо ви маєте одну касету і дивитесь її, — це не зберігання, а використання. А зберігати — це мати серію, тобто 10‑20 штук. Не думаю, що у вас є стільки.

2. Я не думаю, що новація спричинить нашестя контрабандної продукції і збільшить кількість прихильників порно. Таке ж питання поставало, коли піднімали акциз на пиво та сигарети. А пивоманів і курців не збільшилось. Той, хто має потяг, той буде його мати, щоб там не вводили і не забороняли. Кожен має своє хобі».

Євген Золотарьов, член президії політради Партії вільних демократів:

«Я думаю, цей закон однозначно порушує права людини. Нинішня хвиля боротьби за моральність пов’язана з тим, що боротися з іншими, більш гострими і актуальними проблемами, як корупція та некомпетентність, українська влада не може. Тому вони намагаються демонструвати боротьбу хоч з чимось і кимось. З часом цей закон, як і більшість законів, або не буде виконуватись (на це дивитимуться крізь пальці), або під тиском громадськості після кількох гучних справ буде переглянутий і відмінений.

2. Можливо, що таких прихильників стане більше. Хоча я не бачу в цьому нічого поганого. Адже є певне коло людей, для яких така проблема існує. А якщо вона є, то вони будуть задовольняти її так чи інакше. Тому будь-які закони — це імітація бурхливої діяльності».

Андрій Шевченко народний депутат, фракція БЮТ:

«1. Закон суперечливий. Мотивація дуже благород-на, інструмент дуже складний. Вважаю, що цілком нормально, що в країні християнських цінностей і традиційної високої моралі ми будемо виставляти бар`єри і шлагбауми для порнографії. Але грань, коли ми заходимо у приватне життя і втручаємось в нього, є дуже тонка. Сподіваюся, що цей закон використовуватимуть розумно, коли треба буде справді зупинити поширення порнографії, особливо дитячої, яка є колосальною проблемою для України. А не для того, щоби просто отруювати життя людям, які ніколи нічого злочинного не робили.

2. Ситуація зараз така, що у нас є величезна кількість саме української порнографії. Це колись ми на неї дивились як на контрабандне зло, яке імпортуємо з-закордону. Реальність сумна. Україна є величезним експортером порнографії. Це вже давно стало проблемою. Сподіваюся, цей закон, використовуючи з розумом, можна буде спрямувати проти злочинців, а не для того, щоб виловлювати людей, в яких виявилась еротична фотографія на домашньому комп’ютері».

Василь Марчук, політолог, Івано-Франківськ:

«1. По-перше, треба визначити сам термін порнографії, адже в Україні немає чіткої межі між еротикою та порнографією. По-друге, нормативні моменти, пов’язані з цим питанням.

2. Можливо, введення закону збільшить число прихильників порно. Будь-які невмотивовані речі можуть спровокувати таку ситуацію. Хоча більшого засилля, ніж є у нас на екранах і в житті, бути не може. Ці питання просто треба врегулювати, як це робиться у цивілізованих країнах».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.