Без категорії

В Україні продовжили карантин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 15 грудня закриті на карантин всі школи Одеси, Полтави та в Луганській області. Відповідні рішення прийняті у зв’язку з перевищенням епідеміологічного порогу захворювань на грип та ГРВІ.

Загалом, за даними Міністерства освіти і науки, станом на 14 грудня не проводиться навчання у 1365 загальноосвітніх навчальних закладах (6,9 % всіх шкіл країни).

Як повідомляє МОЗ з посиланням на Державну санітарно-епідеміологічну службу, на минулому тижні епідемічні пороги перевищені у АР Крим, Вінницькій, Волинській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Черкаській областях та м. Севастополі.

Найбільша добова кількість захворілих зареєстрована у Дніпропетровській (12745 осіб) та Донецькій (7465) областях.

Зростання показників захворюваності у всіх регіонах відбувається в основному за рахунок зростання кількості хворих з числа школярів.

На території Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей перевищення епідемічних порогів не зафіксовано.

Як повідомляє прес‑служба МОЗ, в Україні з початку епідемічного підйому захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано 2 546 622 випадків захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції.

Продовжує хворіти 490 459 осіб. За весь період госпіталізовано – 151 660 хворих. На стаціонарному лікуванні перебуває 30 920 хворих. Померло від ускладнень – 501 особа.