«Ураган» знову розгромив севастопольців

Футболістам «ПФС» з Севастополя івано-франківський «Ураган» та Валентин Цвєлих, певно, будуть снитися у жахливих снах. Підопічні Сергія Гупаленка у першому колі чемпіонату, 31 жовтня, побили севастопольців на їхньому паркеті 2:6. Причому ці шість м’ячів у їхні ворота вколотив саме Цвєлих.

У суботу, 6 березня, 11‑й номер нашої команди був скромніший – «лише» хет-трик. Дублем також відзначився Едуард Кулик, тож фінальний рахунок – 5:0.

«Ураган» знову відірвався від львівської «Енергії» на три очки. До кінця першого етапу Вищої ліги залишилося три матчі. На черзі виїзд до Львова на матч із «Таймом» 13 березня. Після цього будуть дві гри вдома: 20 березня з «Монолітом» та 27‑го – знову з «Таймом» (перенесений матч 10‑го туру). Після цього перші шість команд турнірки протягом десятьох турів будуть вирішувати долю медалей.